Favorite

NAJDĚTE SI SVŮJ PRÁZDNINOVÝ DOMOV V RADSTADTU

Vyhledávání & rezervace

Všestranné hýčkání na horách.

ZIMNÍ DOVOLENÁ V RADSTADTU

Ať už se jedná o hory, kulinářské zážitky, sportovní vyžití nebo historickou atmosféru - naše malé, zasněžené městečko uprostřed hor rozmazlí vaše dovolenkové srdce svou všestranností: během lyžařské dovolené při carvingu na mírných svazích ve Ski amadé, na běžkách na fantastických běžeckých tratích, při procházkách podél historických městských hradeb nebo při útulné zastávce v některém z našich tradičních hostinců. Jsme vaši odborníci na dovolenou, partneři, hostitelé a přátelé na místě. S našimi zasvěcenými tipy se vaše dovolená v Radstadtu stane nezapomenutelnou vzpomínkou. Přijeďte k nám do hor a nechte se rozmazlovat!

Skigebiet Radstadt Tourismusverband Radstadt Markus Rohrbacher 2
Tourismusverband Radstadt/Markus Rohrbacher
Winterspaziergang Winterurlaub Tourismusverband Radstadt Lorenz Masser 1
Tourismusverband Radstadt/Lorenz Masser
Skigebiet Radstadt Tourismusverband Radstadt Markus Rohrbacher 4
Tourismusverband Radstadt/Markus Rohrbacher

 

Všestranné hýčkání na lyžích.

Radstadt se nachází v centru Ski amadé, uprostřed nejkrásnějších a nejznámějších lyžařských oblastí v Rakousku. K jezeru Zauchensee, do Obertauernu, Snow Space Salzburg, Schladmingu a na Reiteralm se dostanete skibusem nebo autem za méně než 30 minut.

TOHLE BYSTE MĚLI VIDĚT

Best of Radstadt

Zažijte s rodinou nebo přáteli výjimečnou zimní dovolenou. Obklopeni kouzelnou zasněženou krajinou Radstadtských Taur se můžete přesvědčit při túrách na sněžnicích, na běžkách nebo na saních v lyžařské oblasti. Díky mnoha kilometrům sjezdovek, jedinečnému panoramatu Dachsteinu a okolních hor se v zimní říši divů stávají pohádky skutečností. Zimní dovolená v Salcbursku může přijít.

 

WEBKAMERY & POČASÍ V RADSTADTU

Dobře informováni

WEBKAMERY V RADSTADTU
Počasí v Radstadtu
Karte Icon

V SRDCI RAKOUSKA

Poloha & příjezd

Radstadt v Salcbursku je snadno dostupný. Po Tauernské dálnici A10 dojedete na dálniční křižovatku Altenmarkt im Pongau a poté po silnici B320 do Radstadtu. Pro snadný příjezd veřejnou dopravou až do Radstadtu ve spolkové zemi Salcbursko je tu dále také zastávka rychlíků a autobusové nádraží.

Karte Anfahrt Radstadt
Karte Anfahrt Radstadt
Poskytněte zpětnou vazbu & vyhrajte!